Treningi indywidualne

Zaletą treningów indywidualnych jest wysoka intensywność oraz duża powtarzalność nauczanych elementów. Zajęcia prowadzone są w 4-6 osobowych grupach. Zwiększa to możliwość dopracowania do perfekcji konkretnych umiejętności indywidualnych zawodników. Indywidualizacja treningu ułatwia trenerom korygowanie błędów, dzięki czemu zawodnik nie pogłębia ich w kolejnych latach szkolenia piłkarskiego oraz daje możliwość pełniejszego rozwoju. Praca indywidualna jest jednym z najistotniejszych elementów w procesie szkolenia młodego piłkarza, tylko odpowiednia liczba powtórzeń może doprowadzić zawodnika do mistrzowskiego poziomu.

Dla kogo treningi?

Treningi przeznaczone są dla wszystkich zawodników w wieku od 8 do 16 lat. Ćwiczenia są dostosowane odpowiednio do wieku oraz umiejętności zawodników. Zajęcia indywidualne stanowią dodatkową formę podstawowego szkolenia piłkarskiego w klubie. Dążymy do pełnego zaangażowania wszystkich uczestników zajęć. Nieważna jest przynależność klubowa, do każdego zawodnika podchodzimy indywidualnie oraz z maksymalnym zaangażowaniem. Jeśli zawodnika cechuje wysoka determinacja oraz chęć poprawy swoich umiejętności to zapraszamy na trening indywidualny do Akademii Sportu Colibra.

Cel szkolenia

W treningu indywidualnym doskonalimy umiejętności techniczne, taktyczne, motoryczne oraz budujemy u zawodników odpowiednie nastawienie do treningów i meczów mistrzowskich. Niezwykle ważnym elementem w piłce nożnej jest odpowiednie wykorzystanie kluczowych umiejętności technicznych w warunkach meczowych oraz rozwijanie inteligencji piłkarskiej zawodnika. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w meczu mistrzowskim, pod presją czasu, przeciwnika, czy narastającego zmęczenia. Technika użytkowa doskonalona jest metodą stopniowania trudności (I stopień – bez presji, II stopień – średnia presja, III stopień – pełna presja).

Lokalizacja

Zajęcia realizowane będą na dwóch profesjonalnie wyposażonych boiskach treningowych ze sztuczną nawierzchnią. W okresie zimowym jest możliwość trenowania na obiektach krytych. Termin, miejsce i ilość jednostek treningowych do uzgodnienia z trenerem-koordynatorem Akademii.

Warszawa, ul. Wiktorska 73

Mokotów I

Warszawa, ul. Niepodległości 27
Mokotów II